با سلام خدمت تمام بازدید کنندگان و مخاطبین سرزمین وردپرس ، امروز قصد داریم بهترین آنالیزرها سئو سایت را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید .

امروزه اهمیت سئو بر هیچ فرد یا شرکتی پوشیده نیست و یکی از ابتدایی ترین کارهایی که برای رسیدن به بهترین جایگاه در نتایج گوگل نیاز داریم است .

سئو سایت را می توان به شرکت های سئو کار واگذار کرد و یا اینکه توسط خود فرد صورت گیرد اما در دو حالت باید از آنالیزر های سئو استفاده کرد و میزان سئو سایت را مشاهده کنیم .

اما کار اصلی این آنالیزر ها این است که وب سایت ما را بر اساس مهمترین فاکتور های موثر بر سئو بررسی می کند که البته این آنالیزرها در میزان تاثیر فاکتور ها با یکدیگر اختلاف هایی دارند که پس از آنالیز به آن ها می توان پی برد .

معرفی آنالیزر های قدرتمند سئو سایت

آنالیزر سئو seocheckup

Seocheckup یکی از قدرتمند ترین ها در سنجش میزان سئو سایت به حساب می آید که البته دارای ۱۴ روز تریال است و می توان با پرداخت مبلغی نسخه پرمیوم با امکانات نامحدود را خریداری کنیم .

در نسخه رایگان محدودیت هایی وجود دارد به عنوان مثال تعداد خاصی می توان وب سایت را آنالیز کرد و همچنین بین دفعات آنالیز باید ۲۴ ساعت زمان بگذرد .

مزایای seositecheckup

سرعت بالا در آنالیز

دارای نسخه رایگان

دقت بالا در آنالیز

امکانات بسیار متنوع

بررسی میزان بک لینک وب سایت

بررسی نسخه موبایل وب سایت

نمایش دقیق خطاها موجود و همچنین نحوه حل این خطاها

و ….

آنالیز سئو سایت woorank

woorank یکی دیگر آنالیزرها بنام در حوزه سئو است که نسبت به آنالیزر سئو چکاپ دارای میزان سخت گیری بیشتری است .

یکی از تفاوت های این دو آنالیزر اسن است که woorank میزان ترافیک وب سایت را نیز یکی از فاکتور های مهم سئو می داند .

Woorank هم دارای نسخه رایگان است که البته محدودیت هایی را شامل می شود ولی برای شروع می توانید از نسخه رایگان به خوبی استفاده کنید و سایت خود را سئو کنید.

آنالیز سئو سایت seocentro

این آنالیز نسبت به انالیزر های فوق دارای امکانات بسیار کمتری است ولی سئو سایت را با فاکتورها کمتری بررسی می کند .

که البته پیشنهاد من این است برای یک سئو حرفه ای باید از این ابزار سئو در کنار دو آنالیزری که در فوق معرفی کردیم استفاده شود تا بتوان بهترین نتیجه ممکن را گرفت .

از نظر من سایت هایی که با وردپرس ساخته شده اند راحت تر و سریعتر سئو می شود و می توان این خطاها را برطرف نمود .