دانلود وردپرس ، وردپرس مدیریت محتوای وب سایت رایگان و open sorce  پرطرفداری است که تا به امروز توانسته از تمامی رقبای خود پیشی بگیرد و سهم بزرگی در وب جهان را به اختصاصی دهد . طبق آخرین آمار منتشر شده حدود ۷۵ میلیون و سایت با نرم افزار وردپرس ساخته شده اند . وردپرس دارای ۴۰ نسخه به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی است و این خود دلیل بر قدرت و بی همتایی این غول دنیای مجازی است .
وردپرس دائما در حال برزورسانی است و تا به حال بیش ۱۰۰ نسخه از این نرم افزار منتشر شده است و به مرور زمان تمامی باگ های شناسایی شده برطرف و امکانات جدیدی به وردپرس افزوده شده است ، وردپرس دارای محیط کاربری بسیار ساده ای بوده و تمامی افراد قادرند تا به راحتی از آن استفاده کنند .

دانلود وردپرس

دانلود وردپرس

برخی از دلایلی که دانلود وردپرس و استفاده از را به شما پیشنهاد می کنیم عبارت است از  :
بروز رسانی اتوماتیک و کاملا رایگان
نصب و راه اندازی بسیار سریع و آسان و تنها در چند قدم
امنیت بالا و امکان تقویت امنیت تنها با نصب افزونه های امنیتی قدرتمند
دارا بودن مخزن افزونه و نصب آسان و سریع افزونه های وردپرس
دارای مخزن قالب‌های وردپرس (رایگان)
توانایی تبدیل به انواع وب سایت
طراحی پوسته وردپرس و نصب آسان آن
ما در این پست لینک دانلود دو نسخه پرطرفدار وردپرس در ایران برایتان قرار داده ایم  ( دانلود وردپرس پارسی و دانلود وردپرس انگلیسی ) و در صورتی که پس از دانلود وردپرس و در هنگام نصب و راه اندازی وردپرس به مشکل برخوردید در پایان همین پست و در بخش نظرات مشکل خود را مطرح نمایید تا توسط تیم سرزمین وردپرس و دوستان وردپرس کار مراجعه کننده به وب سایت پاسخ داده شود .

 
وردپرس فارسی
 
وردپرس انگلیسی
 
همچنین جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با وردپرس پیشنهاد می شود مقاله وردپرس چیست را مطالعه نمایید .