افزونه پاپ آپ Indeed Smart Popup ، با عرض سلام خدمت شما دوستان وهمراه همیشگی سرزمین وردپرس،شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز به نمایش یک آگهی یا فرم خاصی را در پنجره پاپ آپ به کاربرداشته باشید.
پنجره های پاپ آپ امروزه بخش بزرگی از تبلیغات اینترنتی جهان را تشکیل می دهد . گرچه نباید در استفاده از آن افراط صورت گیرد .
این پنجره پاپ آپ را شما می توانید یا با استفاده از کد های مخصوص در قالب ایجاد کنید یا  با استفاده از افزونه های ویژه پاپ آپ، ایجاد کنید .
من در اینجا قصد دارم افزونه ای را به نام  Indeed Smart Popup خدمت شما معرفی کنم  .
شما با این افزونه می توانید انواع پنجره های پاپ آپ را ایجاد کنید ، از قابلیت های آن میتوان به قابلیت تعیین موقعیت پنجره ، تعداد نمایش به یک کاربر ،نمایش در موبایل وتبلت وغیر را اشاره نمود .

قابلیت های کلیدی افزونه پاپ آپ Indeed Smart Popup

امکان نمایش پنجره پاپ آپ با استفاده از افکت های جی کوئری
امکان ایجاد انواع پنجره های پاپ آپ برای تبلیغات و فرم خبرنامه
امکان نمایش در انواع  گجت های همراه مانند موبایل و تبلت
پشتیبانی از شورت کد
قابلیت نمایش مکان نمایش پاپ آپ
سادگی در استفاده از آن
و…
سایت های وردپرس براحتی می توانند با نصب افزونه پاپ آپ Indeed Smart Popup پنجره های پاپ آپ دلخواه خود را به صورت حرفه ای در وب سایت خود قرار دهند .
یکی از مزیت های این افزونه سادگی استفاده از آن و محیط کاربری بسیار ساده آن است که هر کاربر با هر میزان تجربه می تواند با افزونه Indeed Smart Popup کار کند .
در صورتی که نظر یا پیشنهادی در رابطه با مقاله افزونه پاپ آپ Indeed Smart Popup دارید لطفا از بخش نظرات این پست استفاده نمایید .
با آروزی بهترین ها برای شما دوستان عزیز