تصورات اشتباه درمورد وردپرس ، متاسفانه بسیاری افراد تصورات اشتباهی درباره سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارند که در این مقاله به بررسی این تصورات اشتباه و دلیل اشتباه بودن آن ها اشاره خواهیم کرد .

وردپرس رایگان است و معمولا سرویس رایگان کارایی خوبی ندارد .

یکی از عمومی ترین تصورات اشتباه درمورد وردپرس این موضوع است که کاملا غلط است .
وردپرس علارقم رایگان بودن دارای کیفیتی بسیار بالا و در اکثر مواقع حتی بالاتر از سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی است .
رایگان بودن و متن باز بودن وردپرس کمک بسیار زیادی در راستای رفع مشکلات و ارائه یک محصول فوق العاده کرده است و یکی از دلایل رایگان بودن آن پیشرفت این محصول است .
در واقع رایگان بودن وردپرس باعث می شود تا بسیاری از کسب و کار ها بتوانند با سیستم قدرتمند و در عین حال رایگان ایده کسب و کار اینترنتی خود را آزمایش کنند .

امنیت وردپرس پایین است یکی از تصورات اشتباه درمورد وردپرس است

این تصور هم کاملا غلط است چراکه وردپرس دارای امنیت بالایی است ولی باتوجه به عمومی بودن آن و آشنا بودن هکر ها به فایل های وردپرس و بی دقتی مدیران سایت ها باعث می شود که امنیت سایت وردپرس کاهش یابد .
مثلا بسیاری از افراد از آدرس مدیریت پیش فرض وردپرس استفاده می کنند و یا از نام کاربری ادمین استفاده می کنند .

پیشنهاد می شود آموزش تغییر نام کاربری admin در وردپرس را مطالعه کنید .
پس می توان با دقت کردن به این گزینه و نصب افزونه های امنیتی موجود امنیت وردپرس را مانند دیواری پرقدرت و آتشین ایجاد کرد .

همچنین مقاله مربوط به امنیت وردپرس را مطالعه کنید .

وردپرس دارای مدیریت دشواری است

وردپرس از همان شروع نصب تا کار با آن دارای روش کار آسان و سریعی است و به راحتی با کمی کار با محیط مدیریت وردپرس می توانید لحظات بسیار خوبی را در مدیریت وب سایت تجربه کنید .
تمامی کار ها در پنل وردپرس به سرعت و بسیار آسان انجم می شود . به طور مثال نصب افزونه براحی به بخش افزودن افزونه مراجعه میککنید و تنها در چند ثانبه افزونه مورد نظر را نصب و فعال می کنید .
همچنین بروزرسانی وردپرس و افزونه های وردپرس هم براحتی و در عرض کمتر از ۱ دقیقه صورت می گیرند .
پس می توان نتیجه گرفت پنل وردپرس بسیار کاربرپسند و آسان است .

با وردپرس نمی توان یک وب سایت حرفه ای خلق نمود .

یکی از تصورات اشتباه درمورد وردپرس است تصوری که از پایه غلط است و متاسفانه در فکر بسیاری افراد گنجانده شده است و فکر می کنند سایت های وردپرسی همگی ساده هستند و نمی توان با وردپرس یک وب سایت حرفه ای ساخت .
در حال حاضر بسیاری از شرکت های طراحی سایت خود برای وب سایت خود از وردپرس استفاده می کنند حتی بزرگترین شرکت های مطرح در زمینه طراحی وب سایت .
طراحی حرفه ای با وردپرس بسیار آسان تر است از طراحی با دیگر سیستم ها و فقط نیازمند طراح با تجربه ای است که بتواند ایده موردنظر را به خوبی و با امکانات جذاب پیاده سازی کند .

ایدوارم مقاله تصورات اشتباه درمورد وردپرس مفید بوده باشد .